RSS-strøm

Nydalens Skiklubs kartarkiv

Velkommen til Nydalens Skiklubs kartarkiv!

Klubbens løpere kan lage seg bruker ved å følge instruksjonene på http://nydalen.idrett.no/orientering/kartarkiv/

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Sofie Aarnes 3 pinsløp dag 2 08.06.2014 09.06.2014 22:08
Lars Ivar Aarseth 0
Anine Ahlsand 4 Eikerløpet 09.05.2013 09.05.2013 19:08
Jon Iver Bakken 5 Ski-o Lygna 21 feb 2016 21.02.2016 21.02.2016 15:47
Jonas Madslien Bakken 22 krokholmorgen 08.01.2014 08.01.2014 16:40
Marte Madslien Bakken 0
Thalia Bertschinger 39 NLZ 12.05.2015 12.05.2015 22:56
Anders Bjergaard 7 JUKOLA 4 etappe 18.06.2013 18.06.2013 23:14
Bojan Blumenstein 269 Euromeeting Prolog 01.09.2017 01.09.2017 19:44
Eirik Langedal Breivik 17 SPRINT 17.06.2014 18.06.2014 21:50
Alan Cherry 183 NM Satfett e3 10.09.2017 11.09.2017 09:34
Erik Olsvik Dengerud 10 Lørdagskjappen, NC mellom 25.04.2015 26.04.2015 21:46
Henrik Eijsink 82 Harry Lagert #1 13.09.2017 14.09.2017 11:52
Tobias Espedal 0
Ole Jakob Frankrig 13 Trening.D- Dorf 21.06.2016 21.06.2016 22:38
Markus Glad 57 NM Sprintstafett 04.06.2017 09.06.2017 13:37
Gjermund Glesnes 10 Trening Fagervann 31.07.2014 31.07.2014 21:58
Håvard Haga 147 Harry Lagert #2, Østmarksætra 20.09.2017 21.09.2017 10:15
Gjermund Halden 0
Simen Kjær Haugberg 12 Midtsommerløpet Stokke 14.06.2015 14.06.2015 19:34
Teodor Mo Hjelseth 6 SOL-renningen 09.04.2017 13.04.2017 20:22
Eivind Høydal 44 Jr. VM Testløp Lang 24.05.2015 25.05.2015 12:13
Haakon Ingvaldsen 9 Vurderingsløp 09.04.2014 10.04.2014 19:01
Oskar Jensen 18 O-morgen Sinober 25.05.2016 25.05.2016 22:06
Joakim Jernberg 0
Elias Jonsson 367 Harry Lagert #2 20.09.2017 21.09.2017 13:14
Isak Jonsson 149 7-70 Låkeberget 05.09.2017 05.09.2017 21:19
maren kaarby 2 Lørdagskjappen 12.04.2014 12.04.2014 22:31
Petter Kaarby 17 Filefjellmesterskapet 2016 Kort løype 06.08.2016 06.08.2016 19:30
Sverre Waaler Kaas 3 Jukola 20.06.2016 20.06.2016 21:46
Kornelius Kriszat-Løvfald 245 Høstløpet 16.09.2017 16.09.2017 19:26
tihi l 0
Gaute Langaas 19 15-mannsstafetten 08.06.2013 12.06.2013 13:15
Mikal Brastad Larsen 0
Lukas Liland 131 NM stafett 10.09.2017 10.09.2017 22:21
Anne Johanne Lind 78 AOOK-langdistanseøkt 16.05.2015 16.05.2015 14:11
Gard Lindseth 0
Inge Lindseth 1 Feltløpernes aften 25.06.2014 25.06.2014 12:29
Espen Lunøe 0
Jørgen Madslien 0
Ingeborg Ellegaard Melby 3 O-festivalen dag 3 29.06.2014 30.06.2014 14:41
Jostein N 6 Testløp Hammern 09.04.2014 10.04.2014 22:18
Marte Narum 28 Retning + korridor 13.09.2017 14.09.2017 13:57
Jon Petter Nielsen 0
Lars Eid Nielsen 23 Jukola 5.etp 18.06.2017 21.06.2017 23:04
Simen Eid Nielsen 16 NM Mellomdistanse 13.09.2014 13.09.2014 19:05
Anders Nordberg 321 Harry Lagert #2 20.09.2017 20.09.2017 22:50
Anne Margrethe Hausken Nordberg 100 Norwegian Spring 09.04.2017 09.04.2017 21:46
Louise Oram 1 WC Kongsberg Middle 07.06.2014 08.06.2014 18:19
Nicole Ragvin 2 Rerun av Jonas, Elias, Anders, Bojan og Rune 07.02.2016 07.02.2016 14:08
Åsmund Aamodt Resell 1 Gromløpet 2014 18.05.2014 18.05.2014 21:48
Øystein Rodem 5 Nattsvermeren 04.04.2014 05.04.2014 21:50
Rune Rystad 36 Romeriksløpet 21.08.2016 21.08.2016 19:09
Halvor Saunes 50 Over Skauen - Eiker 16.09.2017 17.09.2017 22:16
Nydalens SK 146 XTRM Brain 21.09.2017 21.09.2017 10:23
Jon Sletvold 0
Frida Solsrud 0
Øystein Sørensen 77 Læsø 3-dagers dag 3 21.07.2016 21.07.2016 16:23
Vebjørn Tandberg 9 NM Lang H17-18 2013 13.09.2013 13.09.2013 11:35
Einar Tommelstad 17 Huldertrampen 2016 29.10.2016 05.11.2016 11:13
Ragnar Tonjer 30 Korridor på Puttåsen 07.04.2017 07.04.2017 17:29
Øivind Due Trier 87 Pinseløp 05.06.2017 06.06.2017 01:01
Kasper Ulseth 14 KM staffet 30.08.2015 30.08.2015 20:33
Siri Ulvestad 138 7-70 Låkeberget 05.09.2017 05.09.2017 21:51
Lars-Christian Unger 83 NSK Romjulscup #1 27.12.2015 27.12.2015 20:31
Magnus Rokne Vågen 4 Oslo City Cup, løp 1 01.04.2014 01.04.2014 21:39
Petter Vangen Lunåsmo 38 Høyøkt mellomdistanse 17.07.2014 17.07.2014 15:46
Elias Wiklund 49 5 Dias de Espania 06.07.2016 11.07.2016 22:58
Ragne Wiklund 5 5 Dias de Espania etp 2 03.07.2016 11.07.2016 22:21
Ada Wulfsberg 5 O-festivalen mellom 26.06.2016 04.07.2016 23:51
Fredrik Wulfsberg 4 Mykletjern 03.11.2015 03.11.2015 10:28
Jørgen Wulfsberg 158 7-70 Låkeberget 05.09.2017 06.09.2017 11:48
Anders B. Øksenholt 29 SOW 2014 #2 21.07.2014 21.07.2014 20:20

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Elias Jonsson Harry Lagert #2 20.09.2017 Konkurranse 21.09.2017 13:14
Nydalens SK XTRM Brain 21.09.2017 Trening 21.09.2017 10:23
Håvard Haga Harry Lagert #2, Østmarksætra 20.09.2017 Konkurranse 21.09.2017 10:15
Anders Nordberg Harry Lagert #2 20.09.2017 Konkurranse 20.09.2017 22:50
Anders Nordberg O-morgen #98 - sprint 20.09.2017 Trening 20.09.2017 15:57
Halvor Saunes Over Skauen - Eiker 16.09.2017 Konkurranse 17.09.2017 22:16
Kornelius Kriszat-Løvfald Høstløpet 16.09.2017 Konkurranse 16.09.2017 19:26
Kornelius Kriszat-Løvfald Harry Lagert #1 Ola 13.09.2017 Konkurranse 16.09.2017 19:17
Elias Jonsson Harry Lagerts #1 13.09.2017 Konkurranse 14.09.2017 14:24
Marte Narum Retning + korridor 13.09.2017 Trening 14.09.2017 13:57

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Anders Nordberg 7-70 - kompass 2 Anders 13.09.2017 00:08
Lukas Liland NM stafett 1 Sindre 11.09.2017 01:27
Kornelius Kriszat-Løvfald Publikumsløp NM Mellom 1 Per 10.09.2017 23:57
Anders Nordberg O-morgen #95 - korridor og sløyfer 2 Anders 23.08.2017 12:11
Elias Jonsson NM ultralang 1 Jon Gunnar 22.08.2017 15:03
Halvor Saunes Heistadmoen, NSK- samling økt 2 2 Halvor 22.08.2017 08:50
Isak Jonsson Hovedløpet sprint 1 Arne S. 22.08.2017 00:00
Anders Nordberg Raulandslangtur 2 Anders 08.08.2017 08:06
Kornelius Kriszat-Løvfald Kremøkt Holom 1 Geir 06.08.2017 18:10
Kornelius Kriszat-Løvfald O-Ringen 5.etappe 3 Kornelius Kriszat-Løvfald 04.08.2017 18:14
Alan Cherry WOC Relay 1st leg 1 Oerjan 02.08.2017 17:08
Anders Nordberg SwiS #11 2 Anders 31.07.2017 22:04
Jørgen Wulfsberg O-ringen etappe 1 1 Geir 31.07.2017 17:03
Elias Jonsson JWOC relay 1 Geir 23.07.2017 18:36
Isak Jonsson LEGENDARISK O-ØKT!!!!! TRYKK HER!!! :P 3 Martin 21.07.2017 22:51
Elias Jonsson Holmvassnatten (Legendarisk økt, MÅ SEES) 1 Fått jobb i VG? 19.07.2017 22:28
Elias Jonsson JWOC mellom finale 1 Geir 16.07.2017 13:19
Elias Jonsson Hirvikangas mellom 2 Elias 09.07.2017 11:40
Isak Jonsson Swis Vettakollen 1 Kornelius 06.07.2017 18:57
Alan Cherry WOC Long 1 Sören Jonsson 05.07.2017 06:53
Halvor Saunes Sommerløype Sinober 1 Halvor 04.07.2017 18:00
Lukas Liland Nominasjonsbidrag Årets Bom i Nydalens SK 2017 2 halvor 04.07.2017 17:42
Alan Cherry Nydalen summertraining long course 1 Anders 29.06.2017 11:53
Elias Jonsson O-langtur 2 Elias 28.06.2017 19:36
Elias Jonsson O festivalen langdistanse 2 Elias 27.06.2017 18:48
Alan Cherry NC Long Ofestivalen 1 torgier 26.06.2017 16:57
Lars Eid Nielsen Jukola 5.etp 1 Halvor 23.06.2017 14:31
Lukas Liland Joensuu-Jukola 2 Geir 21.06.2017 10:56
Anders Nordberg Jukola 2017 2 Anders 20.06.2017 22:02
Jørgen Wulfsberg Tannilanvaara 1 Geir 17.06.2017 14:29
Alan Cherry Estonia relevant training 1 Håvard H 10.06.2017 20:22
Jørgen Wulfsberg Konnerud økt 1 3 Bjørn Anders 08.06.2017 09:39
Elias Jonsson NM sprint 2 Elias 07.06.2017 19:59
Isak Jonsson Løvspretten 1 Jon Gunnar 06.06.2017 22:15
Elias Jonsson JWOC-test lang 1 Geir 30.05.2017 16:19
Jørgen Wulfsberg JWOC test lang 3 Geir 29.05.2017 16:05
Kornelius Kriszat-Løvfald 15-Stafetten 1 Geir 21.05.2017 10:46
Anders Nordberg VM uttak lang 2 Anders 20.05.2017 22:47
Anders Nordberg VM uttak mellom 2 Anders 20.05.2017 22:43
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalten Analyse 2 Kornelius 18.05.2017 15:28
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalten 3 Kornelius 17.05.2017 21:51
Alan Cherry WOC test: long 2 Alan Cherry 16.05.2017 12:54
Alan Cherry WOC test race middle. 1 Arne S. 14.05.2017 19:29
Elias Jonsson 10mila 3 Geir 03.05.2017 10:39
Jørgen Wulfsberg Tiomila etappe 3 1 Geir 01.05.2017 16:08
Isak Jonsson 10mila ungdomskavlen etp 1 1 Jon Gunnar 01.05.2017 14:18
Isak Jonsson Smaaleneløpet 2 Isak 26.04.2017 09:43
Anders Nordberg Smaaleneløpet 4 Arne S. 25.04.2017 17:25
Jørgen Wulfsberg 7-70 Langsetløkka 2 Jørgen 15.04.2017 23:17
Isak Jonsson Stigtomtakavlen 1 Jon Gunnar 15.04.2017 19:45
Kornelius Kriszat-Løvfald 7-70 Langsetløkka 1 Geir 10.04.2017 15:29
Håvard Haga Kurzemes Pavasaris Langdistanse 1 Haga observer 10.04.2017 09:55
Ragnar Tonjer Korridor på Puttåsen 1 Anders 08.04.2017 00:02
Alan Cherry NC Mellom 2 Jon Iver 05.04.2017 12:33
Bojan Blumenstein O-morgen 1 Hans Friedrich Brandt 29.03.2017 15:46
Bojan Blumenstein Mellomdistanse Furuboda 2 Bojan 16.03.2017 14:08
Anders Nordberg Ås by Night 9 (del2) 2 Anders Nordberg 16.03.2017 08:21
Bojan Blumenstein Samlingsmesterskap 2 Bojan 28.02.2017 18:51
Halvor Saunes Ås by night & fog 4 1 Jon Iver 06.02.2017 18:13
Anders Nordberg Mandagsrenn #8 2 Anders Nordberg 24.01.2017 22:24
Jørgen Wulfsberg O-morgen #75 Sørmarka 2 Jørgen Wulfsberg 06.01.2017 22:07
Bojan Blumenstein O-morgen Sørmarka 2 Hans Friedrich Brandt 04.01.2017 14:59
Anders Nordberg Mandagsrenn #5 2 Anders 21.12.2016 12:51
Håvard Haga Nattrening med Nordberg 2 Håvard 07.12.2016 07:23
Elias Jonsson Blodslitet 1 Geir 28.10.2016 12:29
Elias Jonsson NM Jr Stafett 1 Jon Gunnar 03.10.2016 15:08
Isak Jonsson Harry Lagert #3 1 Sondre 29.09.2016 21:56
Anne Margrethe Hausken Nordberg Norgescup mellom 1 Jon Gunnar 29.09.2016 21:20
Kornelius Kriszat-Løvfald Modum 2-Dagers, Dag 2 1 Tibor 27.09.2016 22:20
Jørgen Wulfsberg Nm jr. stafett 1 Geir 26.09.2016 09:15
Isak Jonsson Tour de Trondheim #1 2 Isak 22.09.2016 10:33
Jørgen Wulfsberg Nattøkt Sognsvann 1 Söern Jonsson 20.09.2016 00:18
Isak Jonsson Tour de Trondheim #3 1 Halvor 19.09.2016 17:36
Nydalens SK Nattøkt fra Sognsvann (egentrening) 2 Anders 17.09.2016 20:50
Anders Nordberg Harry Lagert #1 4 tophat jr 17.09.2016 06:14
Jørgen Wulfsberg Harry Lagert #1 2 Geir 15.09.2016 18:52
Elias Jonsson NM langdistanse 4 Elias 14.09.2016 14:54
Elias Jonsson NM stafett 2 Elias 13.09.2016 16:34
Jørgen Wulfsberg NM Stafett 3. etappe 1 Geir 13.09.2016 15:53
Jørgen Wulfsberg NM langdistanse 1 Geir 08.09.2016 19:21
Kornelius Kriszat-Løvfald KM Mellom 4 Kornelius Kriszat-Løvfald 06.09.2016 21:46
Anders Nordberg KM lang 1 Markus 03.09.2016 23:02
Elias Jonsson ROC 6 1 Kasper 28.08.2016 21:39
Elias Jonsson Night Hawk etp 1 1 Geir 15.08.2016 10:36
Elias Jonsson Skårra O-intervallee 1 Geir R. 10.08.2016 23:10
Elias Jonsson Gammelskolla Grand Prix 1 Geir R. 10.08.2016 23:08
Rune Rystad HL-økt fra Låkeberget 1 Anders 10.08.2016 18:23
Halvor Saunes Retr-O-sommer del 3 3 Halvor 06.08.2016 21:28
Lukas Liland SOW Etappe 4 1 Jon Iver 02.08.2016 14:56
Kornelius Kriszat-Løvfald Drammensamling 2.økt- 1.Drag(Må ses!!) 1 . 30.07.2016 12:18
Jørgen Wulfsberg O-ringen Sälen E1 1 Berit SOfie 25.07.2016 16:09
Isak Jonsson O'france dag 4 (Årets bom) 3 Torstein 25.07.2016 00:13
Halvor Saunes Fjord-O 2016 Dag 4, H21 2 Markus 24.07.2016 12:23
Elias Jonsson O-France dag 4 1 Geir 22.07.2016 11:36
Øystein Sørensen Gräsö del 1 1 Bengt Jonsson 13.07.2016 22:21
Anders Nordberg Feriemesterskap 2 Anders 11.07.2016 21:51
Øystein Sørensen Kurveorientering 1 Håvard 10.07.2016 18:17
Øystein Sørensen Eskilstuna O-Weekend dag 2 1 Halvor 06.07.2016 13:21
Håvard Haga O-teknikk Gimildammen 2 Håvard Haga 06.07.2016 13:17
Jørgen Wulfsberg Fjelløpet i Vinje 1 3 Terje Mathisen 05.07.2016 12:05
Lars Eid Nielsen Postplukk 2 Halvor 29.06.2016 23:52
Lukas Liland O-festivalen mellom 1 Geir R. 27.06.2016 19:09
Lukas Liland O-festivalen langdistanse 1 Jon Gunnar 27.06.2016 17:51
Bojan Blumenstein O-Festivalen Lang 9 Geir Rønning 27.06.2016 15:58
Einar Tommelstad Jonsokløpet 2016 2 Einar Tommelstad 24.06.2016 00:22
Ole Jakob Frankrig Trening.B- Birne 3 Korti 23.06.2016 14:18
Jørgen Wulfsberg Jukola 5. etappe 1 Geir 23.06.2016 12:17
Håvard Haga Jukola 2016 7. etp 3 Yngve 22.06.2016 11:13
Petter Kaarby Jukola 2016 6. etappe 3 Elias J 21.06.2016 23:28
Sverre Waaler Kaas Jukola 1 Håvard 21.06.2016 16:44
Bojan Blumenstein Jukola 2016 - Etappe 1 2 Bojan 20.06.2016 23:27
Anders Nordberg Mandagstrening - veivalg 2 Anders 15.06.2016 14:13
Lukas Liland Finndulten 1 Geir R 13.06.2016 17:37
Bojan Blumenstein OSC Kassel - trening - Bilstein 3 Håvard Haga 10.06.2016 12:42
Teodor Mo Hjelseth 7-70 på Hønefoten 1 Geir 08.06.2016 17:04
Håvard Haga Nittedalsløpet 2 Håvard 08.06.2016 14:52
Jørgen Wulfsberg Testløp junior-VM - lang 1 Jon 07.06.2016 11:25
Kornelius Kriszat-Løvfald Nittedalsløpet 1 Geir 07.06.2016 00:46
Lukas Liland Junior-VM-testløp langdistanse 3 Geir R 07.06.2016 00:40
Anne Margrethe Hausken Nordberg Nittedalsløpet 1 Torben 06.06.2016 12:23
Elias Jonsson Skar skråli 1 Geir 03.06.2016 15:25
Anders Nordberg Norwegian Spring mellom 2 Anders Nordberg 02.06.2016 23:06
Anders Nordberg KOS mellomdistanse 2 Anders 02.06.2016 11:22
Kornelius Kriszat-Løvfald Unionsmatchen Individuelt 1 Geir 30.05.2016 19:56
Bojan Blumenstein Fossumløpet 2 Bojan 29.05.2016 01:09
Ole Jakob Frankrig 7-70 Kolbanen 2 Ole J. 28.05.2016 16:14
Lukas Liland O-morgen 25. mai 2 Lukas fanklubb 26.05.2016 10:37
Ole Jakob Frankrig Knut Valstads Minneløp 2 OJ 25.05.2016 22:22
Teodor Mo Hjelseth Knut Valstads minneløp 1 Geir Rønning 24.05.2016 17:52
Kornelius Kriszat-Løvfald Knut Valstads Minneløp 1 Geir 24.05.2016 17:47
Jørgen Wulfsberg Knut Valstads Minneløp 1 Geir R 23.05.2016 18:55
Lukas Liland 10mila 1 Spets 18.05.2016 22:06
Ole Jakob Frankrig 10mila ungdomskavlen 1.etp 2 Ole J. 17.05.2016 23:27
Kornelius Kriszat-Løvfald 10mila 1 Geir R. 16.05.2016 20:40
Håvard Haga 10mila 9. etp 3 Emil 16.05.2016 11:55
Kornelius Kriszat-Løvfald Kvistkvaset 2 Kornelius 07.05.2016 00:15
Ole Jakob Frankrig Kvistkvaset 2016 2 OJ 06.05.2016 19:04
Håvard Haga Mandagstrening NSK korridor 1 Nydalens SK 03.05.2016 01:06
Markus Glad NTNUI o-teknikk runde 2 2 Markus 02.05.2016 13:21
Elias Jonsson O-Morgen supersprint 2 Elias 30.04.2016 23:11
Lukas Liland OCC #4 7 Bojan 27.04.2016 18:51
Elias Jonsson Smaaleneløpet 2 Elias Jonsson 27.04.2016 00:09
Lukas Liland Solrenningen 1 Geir 26.04.2016 07:34
Elias Jonsson Solrenningen 2 Elias 26.04.2016 00:31
Henrik Eijsink 7-70 fra kollbanen 21.4.16 1 Jon Iver 22.04.2016 10:15
Kornelius Kriszat-Løvfald Lørdagskjappen 1 Jon Gunnar 17.04.2016 16:25
Henrik Eijsink Lørdagskjappen 1 Jon Iver 17.04.2016 00:05
Ole Jakob Frankrig Lørdagskjappen 1 Jon Iver 17.04.2016 00:01
Ole Jakob Frankrig 7-70 1 Jon Iver 15.04.2016 13:44
Fredrik Wulfsberg Mykletjern 1 Halvor 15.04.2016 11:33
Anders Nordberg KM natt 2 Anders 14.04.2016 11:05
Anders Nordberg Kurvelangtur 3 Elias 11.04.2016 17:00
Anders Nordberg Nattsvermeren 8 Anders Nordberg 10.04.2016 22:26
Kornelius Kriszat-Løvfald OCC #1 1 Torstein Hole 07.04.2016 01:07
Elias Jonsson OCC #1 1 Isak 06.04.2016 23:00
Isak Jonsson OCC #1 1 Torstein 06.04.2016 18:14
Anders Nordberg O-morgen 3 Håvard Haga 30.03.2016 18:05
Håvard Haga O-morgen Svartskog 2 Feilstempler'n 30.03.2016 17:42
Håvard Haga Nattøkt påskesamling 1 Jon Iver 30.03.2016 00:38
Lukas Liland Påskesamling natt 1 1 Jon Iver 30.03.2016 00:37
Håvard Haga Öjetrampen 2016 1 Jon Iver 30.03.2016 00:35
Bojan Blumenstein Lara Beach Wangsamling 1 Årets Trener 2016 23.02.2016 19:44
Bojan Blumenstein Wang samling Antalya økt 1 2 Bojan 17.02.2016 23:06
Anders Nordberg Sandnessamling #7 2 Anders 15.02.2016 10:30
Henrik Eijsink NSK Sandnes økt7 2 Henrik 15.02.2016 10:00
Anders Nordberg Sandnessamling #6 3 Anders Nordberg 14.02.2016 18:48
Anders Nordberg Sandnessamling #4 2 Anders 13.02.2016 23:11
Siri Ulvestad Sandnes samling økt 1 2 Siri 12.02.2016 13:51
Henrik Eijsink NSK Sandnes økt2 1 Jon Iver 12.02.2016 08:38
Anne Margrethe Hausken Nordberg O-morgen (ekstraøkt) AOOK rerun 1 Eivind 03.02.2016 18:25
Siri Ulvestad Lang sprint 1 Mariann 01.02.2016 18:03
Siri Ulvestad LIOM WRE sprint 1 Mariann 01.02.2016 11:16
Siri Ulvestad LIOM Urban mellomdistanse 1 Mariann 01.02.2016 11:11
Siri Ulvestad LIOM WRE lang 1 Mariann 01.02.2016 11:08
Bojan Blumenstein Göteborg samling langtur 2 Bojan 01.02.2016 00:04
Siri Ulvestad Postplukk 1 Geir Rønning 28.01.2016 10:58
Isak Jonsson Hovedløp Ski-orientering 2 Geir R. 19.01.2016 12:14
Bojan Blumenstein Gøteborg samling natt fellesstart 2 Bojan 12.01.2016 10:29
Anne Margrethe Hausken Nordberg Korridor 1 Jon Iver 11.01.2016 15:23
Henrik Eijsink NSK i Gøteborg økt7 1 Anders 11.01.2016 15:17
Bojan Blumenstein O-morgen Bjønnåsen 3 Bojan 10.01.2016 21:49
Elias Jonsson Juletre-o 3 Satan 04.01.2016 14:31
Halvor Saunes natt-o 27.des 1 LC 28.12.2015 16:46
Lars-Christian Unger NSK Romjulscup #1 2 LC 28.12.2015 00:12
Bojan Blumenstein Sylvester 5 days Etappe 2 1 Jon Iver 28.12.2015 00:02
Bojan Blumenstein Sylvester 5 days Etappe 1 1 Anders 27.12.2015 10:48
Elias Jonsson Raskt terreng, men gammelt kart 1 Elias 26.12.2015 20:01
Jon Iver Bakken Juleøkt 1 Anders N 26.12.2015 14:12
Anne Margrethe Hausken Nordberg Morrakorridor etter lunsj 1 Jon Iver 26.12.2015 01:04
Nicole Ragvin Juletre-o 1 Anders N 25.12.2015 23:12
Kornelius Kriszat-Løvfald Juletre-o 2 Kornelius 24.12.2015 13:50
Isak Jonsson Sjusjørennet mellom 4 Sondre 16.12.2015 23:21
Elias Jonsson Hjemmesnekra nattøkt 1 Anders 03.12.2015 11:50
Anders Nordberg O-morgen - langdistanse 1 Hausken 02.12.2015 14:26
Bojan Blumenstein Retronatta 1 Anders 02.12.2015 13:12
Fredrik Wulfsberg Hovin 2 Terje Mathisen 22.11.2015 09:19
Bojan Blumenstein Langtur Maridalsalpene 2 Bojan 15.11.2015 22:29
Bojan Blumenstein 7-70 trening Maridalsalpene 1 Jon Iver 08.11.2015 08:25
Elias Jonsson Smålandskavlen 5 E-stein 04.11.2015 17:43
Marte Narum O-comeback, Sognsvann vest 1 Sören Jonsson 03.11.2015 14:19
Anders Nordberg Budapest Sprint 2 Anders 03.11.2015 08:55
Jørgen Wulfsberg Smålandskavlen 1. etappe 3 Jørgen 29.10.2015 07:37
Kornelius Kriszat-Løvfald Smålandskavlen Åpen klasse stafett 1 Berit Sofie 28.10.2015 18:47
Kornelius Kriszat-Løvfald Smålandskavlen 1.etappe 1 Geir Rønning 27.10.2015 11:33
Lukas Liland Smålandskavlen 1 Geir 27.10.2015 11:30
Halvor Saunes Blodslitet H-åpen 1 Halvor Eid 22.10.2015 22:02
Kornelius Kriszat-Løvfald Nattøkt fra Kollbanen 2 Kornelius 21.10.2015 20:47
Lukas Liland Blodslitet 2 Anne Margrethe Hausken Nordberg 21.10.2015 20:27
Elias Jonsson Blodslitet 3 Elias 19.10.2015 20:02
Anders Nordberg Blodslitet - siste runda 2 Anders 19.10.2015 18:35
Elias Jonsson Harry Lagert #3 3 =) 17.10.2015 20:07
Anne Margrethe Hausken Nordberg Kurve XTRM 2 Anne Margrethe Hausken Nordberg 16.10.2015 20:33
Kornelius Kriszat-Løvfald Harry Lagert #3 2 Kornelius 16.10.2015 16:47
Jørgen Wulfsberg O-morgen Stensrud 1 Anders N 15.10.2015 20:05
Bojan Blumenstein Kurve XTRM 1 Anders N 15.10.2015 19:59
Håvard Haga Kurve XTRM 1 Anders N 15.10.2015 15:33
Halvor Saunes 25manna 5A 1 Anders N 15.10.2015 12:53
Kornelius Kriszat-Løvfald 25-Manna 1 Berit Sofie 14.10.2015 10:44
Ada Wulfsberg 25manna korten 2 Anne-Lene 14.10.2015 09:24
Jørgen Wulfsberg 25manna 2 Anders Nordberg 13.10.2015 09:11
Anders Nordberg 25mannakorten 2 Anders Nordberg 13.10.2015 09:07
Håvard Haga Postplukk XTRM 3 Arne S. 12.10.2015 22:59
Kornelius Kriszat-Løvfald D17-18E O-Festivalen mellom 2 Kornelius 07.10.2015 16:19
Oskar Jensen O-morgen 2 Oskar 06.10.2015 10:26
Kornelius Kriszat-Løvfald Harry lagert #1 3 Kornelius Kriszat-Løvfald 04.10.2015 18:28
Elias Jonsson Postplukk XTRM 1 Anders 01.10.2015 15:43
Anders Nordberg Postplukk XTRM 2 A Jo 01.10.2015 02:17
Anders Nordberg 7-70 Sognsvann Vest 3 Ord 24.09.2015 08:12
Elias Jonsson O-Idol 4 Geir 22.09.2015 09:06
Elias Jonsson Jr. NM stafett 3 Elias 21.09.2015 22:33
Anne Margrethe Hausken Nordberg NC finale mellom 2 Anne Margrethe Hausken Nordberg 20.09.2015 21:23
Bojan Blumenstein NM natt trening Sognsvann 3 Bojan Blumenstein 20.09.2015 12:45
Bojan Blumenstein Harry Lagerts natt cup prolog 2 Bojan Blumenstein 17.09.2015 23:27
Bojan Blumenstein NM stafett 1 Anders 15.09.2015 21:34
Lukas Liland KM mellom 1 Geir Rønning 09.09.2015 14:59
Ada Wulfsberg Km mellomdistanse 2 Berit Sofie 08.09.2015 10:48
Anne Margrethe Hausken Nordberg KM mellom 2 Anne Margrethe Hausken Nordberg 07.09.2015 21:57
Bojan Blumenstein KM mellom 2 Bojan 07.09.2015 14:07
Elias Jonsson O-Morgen 1 Observ 06.09.2015 09:23
Elias Jonsson KM Stafett 1 grammatikk!!!! 04.09.2015 21:00
Lukas Liland HL Sprint 1 Geir 30.08.2015 22:32
Elias Jonsson O-Morgen 1 Stalker 29.08.2015 18:09
Anders Nordberg O-morgen 4 Anders 27.08.2015 12:02
Anders Nordberg Romerike O-Weekend 5 Anders Nordberg 25.08.2015 22:09
Kasper Ulseth Løp og lek 24/8-15 1 Elias 24.08.2015 22:13
Elias Jonsson Romeriksløpet 2 Elias 24.08.2015 21:21
Kornelius Kriszat-Løvfald Night Hawk Boys Night 1 geir 16.08.2015 18:19
Elias Jonsson HL Sprint 1 Geir 16.08.2015 15:17
Elias Jonsson HL Lang 1 Geir 16.08.2015 15:14
Isak Jonsson Bubo-cup dag 4 3 Nais 10.08.2015 09:44
Kornelius Kriszat-Løvfald O-Ringen Etappe 5 5 Torstein Hole 06.08.2015 17:10
Kornelius Kriszat-Løvfald Trening Sognsvann 1 morfar 28.07.2015 19:48
Elias Jonsson O-Ringen etappe 5 2 Elias 27.07.2015 21:45
Elias Jonsson O-Ringen etappe 3 2 Elias 27.07.2015 21:37
Kasper Ulseth Sørlandsgaloppen 1 Morfar 25.07.2015 22:19
Kasper Ulseth Sørlandsgaloppen 1 Morfar 25.07.2015 22:16
Kasper Ulseth Sørlandsgaloppen 3 1 Morfar 25.07.2015 22:12
Kasper Ulseth Sørlandsgallopen 1 1 morfar 25.07.2015 22:02
Elias Jonsson O-Ringen etappe 4 1 Geir 25.07.2015 21:30
Isak Jonsson O-ringen etappe 5 1 Torstein Hole 25.07.2015 21:25
Øivind Due Trier Sørlandsgaloppen løp 4 1 Terje Mathisen 12.07.2015 06:52
Elias Jonsson O-Langtur i Lillomarka 1 Anders 23.06.2015 09:27
Håvard Haga 7-70 Mobekken 2 Håvard Haga 11.06.2015 01:45
Elias Jonsson Unionsmatchen Individuelt 1 Geir 02.06.2015 17:15
Elias Jonsson KM Sprint 3 bgulheim 22.05.2015 17:35
Anne Johanne Lind Fossumløpet 2 Anne Johanne Lind 15.05.2015 21:51
Bojan Blumenstein OCC Finale 4 Bojan 07.05.2015 11:58
Elias Jonsson Mandagstrening Sandermosen 3 Elias 05.05.2015 12:35
Øystein Sørensen Roslagshelg lång 1 Jon Iver 04.05.2015 21:28
Håvard Haga 7-70-trening Låkeberget 3 Arne S. 28.04.2015 23:33
Elias Jonsson Jubileumsløpet 4 Elias 26.04.2015 23:12
Håvard Haga O-morgen sørmarka 2 Håvard Haga 23.04.2015 08:12
Anne Johanne Lind OCC #2 2 Anne Johanne Lind 17.04.2015 13:19
Anne Margrethe Hausken Nordberg 7-70 kompass 2 Anne Margrethe Hausken Nordberg 17.04.2015 08:06
Håvard Haga OCC2 2 Håvard Haga 16.04.2015 23:27
Isak Jonsson Mandagstrening Frysja 1 Bojan 14.04.2015 18:11
Elias Jonsson Vestfold 2 dagers dag 1 1 Halvor 13.04.2015 22:40
Anne Johanne Lind OCC #1 2 Anne Johanne Lind 10.04.2015 07:09
Jon Iver Bakken NOM-test jr 1986 (Øjetrampen 2015) 1 Geir R 09.04.2015 19:25
Anders Nordberg Nattluftetur med to NTNUI'ere 1 Simen Eid Nielsen 08.04.2015 11:06
Elias Jonsson Öjetrampen 1 Håvard Haga 07.04.2015 00:56
Bojan Blumenstein KOK-samling nattstafett 2 Bojan 04.04.2015 21:33
Bojan Blumenstein Korridor Dänemark Trainingslager 2 Bojan 04.04.2015 21:32
Elias Jonsson Ås by Night and Fog Cup Finale 2 Håvard Haga 03.04.2015 21:06
Håvard Haga Vistersamling økt 2 1 Bojan 02.04.2015 20:38
Elias Jonsson SKI O Lygna mellom 1 Jonas 05.01.2015 00:12
Marte Narum O-morgen 2 Marte 29.11.2014 19:00
Elias Jonsson Camp Norway Langdistanse 1 Anders 04.11.2014 20:31
Kornelius Kriszat-Løvfald Blodslitet 2014 , H 11-12 2 Kornelius Kriszat-Løvfald 30.10.2014 20:51
Kornelius Kriszat-Løvfald 25-manna 2014 2 Kornelius Kriszat-Løvfald 30.10.2014 20:51
Elias Jonsson Smålandskavlen 1 Anders 30.10.2014 12:37
Isak Jonsson Smålandkavlen 1 Anders 30.10.2014 12:31
Øystein Sørensen Harry Lagerts Nattcup - finale 2 Anders 30.10.2014 12:25
Nydalens SK Harry Lagert Nattcup Finale Legendar 1 terje d 27.10.2014 08:39
Anders Nordberg 25mannakorten 1 Arne S. 16.10.2014 01:23
Elias Jonsson Hjortsöndan 2 Jo 07.10.2014 22:37
Gaute Langaas Ukjent 2 Gaute 06.10.2014 10:08
Isak Jonsson Hjortsöndan 1 Hausken 30.09.2014 22:01
Siri Ulvestad 25-manna trening 1 Anders 27.09.2014 23:30
Lars Eid Nielsen Harry Lagert løp 1 2 Anders 25.09.2014 11:44
Elias Jonsson Trening Sandermosen Korridor, Hvite felter og langstrekk 1 Anders N 22.09.2014 11:29
Anders Nordberg NM mellom 1 Arne S. 13.09.2014 22:25
Eivind Høydal NM natt 1 berit sofie 09.09.2014 15:26
Elias Jonsson Klubbmesterskap 2014 1 Geir R 26.08.2014 19:41
Elias Wiklund KLubbmesterskap 2014 1 LC 25.08.2014 19:58
Eivind Høydal NC langdistanse 1 Arne S. 22.08.2014 23:23
Elias Jonsson HL Langdistanse 1 Geir R 15.08.2014 12:53
Gjermund Glesnes VBIL Sommerløp Maridalen 2 Jerry 10.08.2014 23:38
Siri Ulvestad Night Hawk trening II 1 Hausken 03.08.2014 14:45
Elias Jonsson O-Ringen Etappe 3 1 Geir R 30.07.2014 11:04
Halvor Saunes SOW#3 1 Arne S. 25.07.2014 22:05
Siri Ulvestad O-Ringen etappe 5 1 Hausken 25.07.2014 16:09
Siri Ulvestad O-Ringen etappe 3 1 Anders 22.07.2014 20:35
Petter Vangen Lunåsmo Sommerløpene dag 1 medel 1 Fetter 07.07.2014 22:58
Ragnar Tonjer Sommerøkt Tømte 1 Anders 07.07.2014 16:47
Petter Vangen Lunåsmo Långdistans 1 Arne S. 04.07.2014 00:14
Ingeborg Ellegaard Melby O-festivalen dag 3 1 Anders 30.06.2014 23:46
Elias Jonsson O festivalen Langdistanse 1 Hausken 30.06.2014 22:23
Elias Jonsson AOOK Trening Fagervann 1 Anders 25.06.2014 22:17
Inge Lindseth Feltløpernes aften 1 Anders 25.06.2014 13:02
Siri Ulvestad Onsdagstrening - vanskligere kart 1 Anders 19.06.2014 23:16
Elias Jonsson O intervall Movann runde A 1 Anders 12.06.2014 23:25
Eivind Høydal jr. VM testløp lang 1 Arne S. 08.06.2014 23:47
Rune Rystad Pinseløp Kongsberg, dag 2 (Direkte AL) 2 Rune R 08.06.2014 22:37
Elias Wiklund Pinseløp H17-20 1 Simen Eid Nielsen 08.06.2014 22:03
Simen Eid Nielsen Sprintintervaller Nydalen SK 1 Simen Eid Nielsen 05.06.2014 23:25
Elias Jonsson O intervall badebakken E 3 Elias Jonsson 05.06.2014 23:04
Eirik Langedal Breivik Unionsmatch Individuelt 3 Eirik 05.06.2014 19:31
Elias Jonsson O teknisk mandagstrening 1 Bojan 05.06.2014 11:43
Elias Jonsson 7-70 Hammeren 1 Berit Sofie 04.06.2014 17:04
Gjermund Glesnes Kongsberg-trening mellomdistane 1 Anders 01.06.2014 23:43
Eirik Langedal Breivik Labyrint 2 EIRIK 01.06.2014 22:24
Anne Johanne Lind Gromløpet 1 Anne Johanne Lind 31.05.2014 20:47
Lars-Christian Unger Prøveløping Nydalten 2 LC 30.05.2014 18:13
Eirik Langedal Breivik Nydalten 1 Audun B 27.05.2014 00:08
Eirik Langedal Breivik Mandagstrening kurve og korridor 19.05.14 1 Jo 25.05.2014 21:01
Eirik Langedal Breivik Blanksjø 1 jo 25.05.2014 20:55
Eirik Langedal Breivik Gromløpet 1 Jo 25.05.2014 20:49
Lukas Liland Knut Valstads minneløp 1 Jo 25.05.2014 20:39
Elias Jonsson Gromløpet 1 Jo 25.05.2014 20:32
Elias Jonsson Nydalten H15-16 1 Jo 25.05.2014 20:24
Elias Jonsson knut Valstads Minneløp H15-16 1 Jo 25.05.2014 20:18
Anne Margrethe Hausken Nordberg NM-trening 1 A Jo 17.05.2014 19:18
Elias Jonsson Fellesstart etter Kurve økta 2 Elias 17.05.2014 18:21
Anne Margrethe Hausken Nordberg Tiomila 4 Anne Margrethe Hausken Nordberg 11.05.2014 22:32
Lars-Christian Unger KOL Treningsløp #6 2 LC 11.05.2014 21:45
Lars-Christian Unger Tiotrening 2 LC 01.05.2014 12:48
Øystein Sørensen O-morgen 1 Arne S. 01.05.2014 00:15
Øystein Sørensen Norwegian Spring Middle Distance 1 Arne S. 28.04.2014 00:27
Øystein Sørensen Norwegian Spring Long 2 Erik Olsvik Dengerud 28.04.2014 00:22
Lars-Christian Unger Vårspretten 5 LC 27.04.2014 22:05
Øystein Sørensen Kolmårdskavlen 3 LC 23.04.2014 23:34
Elias Jonsson Vikingaträffen FIVE-O H16 1 Arne S. 22.04.2014 00:19
Kornelius Kriszat-Løvfald Smaaleneneløpet 2 Kornelius Kriszat-Løvfald 21.04.2014 16:53
Øystein Sørensen Postplukk 1 Jon Iver 19.04.2014 09:03
Øystein Sørensen Smaaleneneløpet 2014 1 Arne S. 13.04.2014 18:51
Anne Johanne Lind Lørdagskjappen D21E 2 Anne Jo 13.04.2014 15:43
Kornelius Kriszat-Løvfald Lørdagskjappen 2 Kornelius 13.04.2014 08:33
Lars Eid Nielsen Lørdagskjappen 1 Øystein Sørensen 12.04.2014 23:33
Lukas Liland Lørdagskjappen 1 LarsEN 12.04.2014 22:58
Eivind Høydal Lørdagskjappen H19-20E 2 Eivind 12.04.2014 21:03
maren kaarby Vurderingsløp tio 3 Marenka 10.04.2014 23:59
Øystein Sørensen Vurderingsløp 1 Arne S. 10.04.2014 15:23
Øystein Sørensen Søndagstur 4 Arne S. 10.04.2014 15:22
Anne Johanne Lind O-morgen 2 Anne Jo 10.04.2014 14:11
Øystein Sørensen O-morgen i villmarka 2 Øystein Sørensen 10.04.2014 13:20
Lars-Christian Unger Skog/GateO Runde1 2 LC 08.04.2014 00:06
Eivind Høydal Natt-null 3 LC 08.04.2014 00:03
Jostein N Blåveissprinten 1 Øystein Sørensen 07.04.2014 12:10
Øystein Rodem Nattsvermeren 4 LarsEN 06.04.2014 19:55
Anne Johanne Lind Blåveissprinten 2 Anne Jo 06.04.2014 08:23
Lars-Christian Unger Nattsvermeren 2 LC 05.04.2014 22:29
Anne Johanne Lind Oslo City Cup #1 3 LC 04.04.2014 19:03
Øystein Sørensen Ås by Night and Fog Cup, Finale 2 Halvor Eid 04.04.2014 11:57
Anne Johanne Lind O-morgen 2 Anne Johanne Lind 02.04.2014 21:04
Elias Wiklund Kvillebyns klassiska 1 LC 02.04.2014 13:34
Øystein Sørensen Postplukk hjemmefra 2 Øystein Sørensen 30.03.2014 23:20
Øystein Sørensen Fredagsnattøkt 2 nattrenn 29.03.2014 09:10
Øystein Rodem Nattøkt Grinda - staffettrening 1 Simen 29.03.2014 08:50
Eivind Høydal Nattrening Grinda 1 Anders 25.03.2014 21:18
Lars Eid Nielsen O-teknikk Sandbakken 2 LarsEN 23.03.2014 00:10
Rune Rystad Fredag kveld fra Brekke 1 Anders 15.03.2014 17:06
Anders B. Øksenholt Fredag kveld fra Brekke 1 Anders 15.03.2014 17:02
Øystein Sørensen Lang nattøkt 2 JosteinN 02.03.2014 20:59
Jonas Madslien Bakken krokholmorgen 2 Jon Iver 09.01.2014 08:38
Lars-Christian Unger KurveO Natt 3 Lars-Christian Unger 07.01.2014 22:37
Anders Nordberg Tøffen 4 Anders 29.12.2013 11:41
Øystein Sørensen Tøffen 1 Anders 28.12.2013 21:02
Øystein Sørensen Ås by Night and Fog Cup 6 Terje D 16.12.2013 12:35
Øystein Sørensen Langdistanse i Mossemarka 3 Øystein Sørensen 06.12.2013 20:15
Øystein Sørensen Out of the comfort zone 1 terje dengerud 25.11.2013 11:41
Øystein Sørensen Tur i skogen etter jobb 1 Cristina 09.11.2013 12:37
Anne Margrethe Hausken Nordberg Moment 1 Gaute Langaas 06.11.2013 14:12
Lars-Christian Unger Retronatta 2 LC 06.11.2013 12:08
Elias Jonsson Harry Lagert Løp 4 C-Lokal 1 Jo 17.10.2013 18:54
Kornelius Kriszat-Løvfald Ivar-o løpet 2 Kornelius Kriszat-Løvfald 13.10.2013 22:11
Erik Olsvik Dengerud NM langdistanse 1 Halvor 12.10.2013 19:22
Haakon Ingvaldsen Sandermosen Bonus 1 Haakon 06.10.2013 22:40
Rune Rystad O-teknisk Bonustrening 2 Rune 06.10.2013 21:45
Øystein Sørensen NM natt 1 Arne S. 30.09.2013 12:17
Elias Wiklund Slottet rundt 1 LC 29.09.2013 21:24
Elias Jonsson Trosa Skogslopp H15-16 1 Elias 23.09.2013 19:02
Lukas Liland Ivar O-løpet 1 Jo 13.09.2013 23:57
Vebjørn Tandberg NM Lang H17-18 2013 1 Jo 13.09.2013 23:42
Erik Olsvik Dengerud KM mellomdistanse 1 Jo 13.09.2013 23:37
Lukas Liland Km Mellomdistanse 1 jo 13.09.2013 23:29
Elias Wiklund KM mellomdistanse 1 LC 11.09.2013 08:57
Ragnar Tonjer Kretstrening AOOK 1 Lars 08.09.2013 23:09
Petter Kaarby KM-mellom 1 LC 08.09.2013 22:35
Haakon Ingvaldsen Nordmarkskarusellen Løp 6 1 Haakon 06.09.2013 03:15
Eivind Høydal Dauvi JWOC 6km 1 Arne S. 18.08.2013 17:42
Lukas Liland Hovedløpet H14 1 Berit Sofie 16.08.2013 00:24
Eivind Høydal O-festivalen dag 2 Mellomdistanse 1 LC 13.08.2013 10:09
Elias Jonsson sørlandsgaloppen dag 4 H13-14 1 Simen Eid Nielsen 25.07.2013 11:09
Gaute Langaas Nordiska Fjellorienteringen 1 Roar Lågbu 16.07.2013 14:25
Petter Kaarby Hurumspretten 2013 1 #best 15.07.2013 22:06
Magnus Rokne Vågen 7-70 Hammeren 2 Berit Sofie 24.06.2013 23:27
Anders Bjergaard JUKOLA 4 etappe 1 Simen Eid Nielsen 19.06.2013 15:50
Øystein Sørensen Klubbmesterskap 3 Simen Kjær Haugberg 13.06.2013 00:21
Jørgen Wulfsberg Nydalten H13-14 1 Berit Sofie 12.06.2013 21:03
Gaute Langaas 15-mannsstafetten 1 Löken 11.06.2013 23:12
Simen Eid Nielsen Klubbmesterskap Nydalens SK 3 Jo 10.06.2013 23:42
Eivind Høydal H17-20 jr. VM testløp langdistanse 1 Jo 10.06.2013 23:37
Gaute Langaas Burudvannet-Kampen 2 Jo 10.06.2013 23:21
Lukas Liland Unionsmatch Individuell HI4 1 Berit Sofie 10.06.2013 19:11
Elias Jonsson Uninionsmatch individuell H14 1 Berit Sofie 10.06.2013 19:00
Øystein Sørensen Knut Valstads Minneløp 1 Arne S. 10.06.2013 01:40
Anders Bjergaard KM- Klubbmesterskap eller kretsmesterskap? 1 Lars Eid Nielsen 08.06.2013 20:15
Isak Jonsson Gromsprinten 1 Anders Bjergaard 08.06.2013 18:25
Petter Vangen Lunåsmo Trimtex-karusell løp 1 1 Anders Bjergaard 08.06.2013 18:06
Gaute Langaas Nordmarkskarusellen 1 Løken 07.06.2013 13:37
Magnus Rokne Vågen 7-70 Skytta 1 Jo 06.06.2013 21:46
Gaute Langaas Nordmarkskarusellen 1 Løken 06.06.2013 03:29
Elias Jonsson Gromløpet H 13-14 5 Bjørn-Willy 05.06.2013 11:11
Jørgen Wulfsberg Folloløpet H13-14 1 Bjørn-Willy 04.06.2013 08:21
Lukas Liland Gromløpet H13-14 1 bwa 04.06.2013 08:11
Øystein Sørensen Norgescup mellomdistanse 3 Øystein Sørensen 03.06.2013 13:28
Simen Eid Nielsen NC Gromløpet med Jr. VM uttak Del 1 1 Arne Sandvold 02.06.2013 22:45
Jørgen Wulfsberg Vestfold 2-dagers løp 2 H13-14 2 Jørgen Wulfsberg 01.06.2013 21:06
Lars Eid Nielsen NC mellomdistanse Skien 1 Arne Sandvold 01.06.2013 00:23
Anders Bjergaard langdistanse trening 3 Hansi 31.05.2013 18:05
Anders Bjergaard o-intervaller ala NM kortdistanse 5 Hansi 31.05.2013 18:03
Øystein Sørensen Pinseløp, dag 2 1 Jonas 31.05.2013 00:00
Elias Wiklund 7 70 Sandermosen 1 Elias Wiklund 30.05.2013 23:38
Eivind Høydal jr. VM Testløp Skien Mellomdistanse H17-20 3 Eivind Høydal 30.05.2013 22:47
Eivind Høydal 7-70 Sandermosen 1 Jo 29.05.2013 22:11
Elias Jonsson 7-70 Sandermosen 1 Jo Wiklund 29.05.2013 21:30
Eivind Høydal 7-70 trening Skytta 2 Eivind Høydal 28.05.2013 12:50
Eivind Høydal 10mila 1 Jo Wiklund 28.05.2013 00:18
Elias Wiklund 7-70 trening 3 LC 27.05.2013 23:18
Erik Olsvik Dengerud Pinseløp Kongsberg mellom 2 LarsEid 27.05.2013 20:29
Eivind Høydal Pinseløp Kongsberg Mellom 2 LarsEid 27.05.2013 20:28
Erik Olsvik Dengerud Pinseløp Kongsberg Lang 1 LC 27.05.2013 11:42
Lars-Christian Unger KurveO 2 Gamlefar 15.05.2013 10:10
Anine Ahlsand Eikerløpet 1 Berit Sofie 13.05.2013 20:07
Anine Ahlsand NC mellomdistanse 1 Berit Sofie 07.05.2013 18:42
Anine Ahlsand NC langdistanse 1 Berit Sofie 07.05.2013 18:28