RSS-strøm

Nydalens Skiklubs kartarkiv

Velkommen til Nydalens Skiklubs kartarkiv!

Klubbens løpere kan lage seg bruker ved å følge instruksjonene på http://nydalen.idrett.no/orientering/kartarkiv/

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Sofie Aarnes 3 pinsløp dag 2 08.06.2014 09.06.2014 22:08
Lars Ivar Aarseth 0
Anine Ahlsand 4 Eikerløpet 09.05.2013 09.05.2013 19:08
Jon Iver Bakken 5 Ski-o Lygna 21 feb 2016 21.02.2016 21.02.2016 15:47
Jonas Madslien Bakken 22 krokholmorgen 08.01.2014 08.01.2014 16:40
Marte Madslien Bakken 0
Thalia Bertschinger 39 NLZ 12.05.2015 12.05.2015 22:56
Anders Bjergaard 7 JUKOLA 4 etappe 18.06.2013 18.06.2013 23:14
Bojan Blumenstein 501 Poengorientering NIH 17.10.2019 17.10.2019 16:40
Eirik Langedal Breivik 17 SPRINT 17.06.2014 18.06.2014 21:50
Alan Cherry 246 NM Relay 15.09.2019 17.09.2019 13:12
Erik Olsvik Dengerud 10 Lørdagskjappen, NC mellom 25.04.2015 26.04.2015 21:46
Henrik Eijsink 176 Rolig natt-o på sognsvann (nord)vest 30.10.2019 30.10.2019 20:52
Tobias Espedal 0
Ole Jakob Frankrig 13 Trening.D- Dorf 21.06.2016 21.06.2016 22:38
Markus Glad 57 NM Sprintstafett 04.06.2017 09.06.2017 13:37
Gjermund Glesnes 10 Trening Fagervann 31.07.2014 31.07.2014 21:58
Håvard Haga 294 samlingsmesterskap ungdomssamling 25.06.2019 25.06.2019 19:51
Gjermund Halden 0
Simen Kjær Haugberg 12 Midtsommerløpet Stokke 14.06.2015 14.06.2015 19:34
Teodor Mo Hjelseth 6 SOL-renningen 09.04.2017 13.04.2017 20:22
Eivind Høydal 44 Jr. VM Testløp Lang 24.05.2015 25.05.2015 12:13
Haakon Ingvaldsen 9 Vurderingsløp 09.04.2014 10.04.2014 19:01
Oskar Jensen 18 O-morgen Sinober 25.05.2016 25.05.2016 22:06
Joakim Jernberg 0
Vegard Blomseth Johnsen 18 Skumringskampen finale 21.10.2019 22.10.2019 14:28
Elias Jonsson 538 Öppen 10mila-träning 09.11.2019 10.11.2019 22:39
Isak Jonsson 274 Camp Uetisk #3 del 2 13.11.2019 13.11.2019 18:27
Mads Juhl 0
maren kaarby 2 Lørdagskjappen 12.04.2014 12.04.2014 22:31
Petter Kaarby 17 Filefjellmesterskapet 2016 Kort løype 06.08.2016 06.08.2016 19:30
Sverre Waaler Kaas 3 Jukola 20.06.2016 20.06.2016 21:46
Kornelius Kriszat-Løvfald 498 Harry Lagert finale 25.10.2019 27.10.2019 16:14
tihi l 0
Gaute Langaas 19 15-mannsstafetten 08.06.2013 12.06.2013 13:15
Mikal Brastad Larsen 2 Korridor og retning Olashei 29.12.2018 29.12.2018 23:51
Lukas Liland 173 SFL 2 30.10.2019 30.10.2019 22:18
Anne Johanne Lind 78 AOOK-langdistanseøkt 16.05.2015 16.05.2015 14:11
Gard Lindseth 0
Inge Lindseth 1 Feltløpernes aften 25.06.2014 25.06.2014 12:29
Espen Lunøe 0
Jørgen Madslien 0
Ingeborg Ellegaard Melby 3 O-festivalen dag 3 29.06.2014 30.06.2014 14:41
Jostein N 6 Testløp Hammern 09.04.2014 16.09.2018 15:46
Marte Narum 35 O-morgen Slettåsen 22.08.2018 22.08.2018 12:02
Jon Petter Nielsen 0
Lars Eid Nielsen 23 Jukola 5.etp 18.06.2017 21.06.2017 23:04
Simen Eid Nielsen 16 NM Mellomdistanse 13.09.2014 13.09.2014 19:05
Anders Nordberg 550 Stopp i Bø 23.10.2019 24.10.2019 09:20
Anne Margrethe Hausken Nordberg 102 Opp&ned 26.11.2017 26.11.2017 15:41
Per Often 3 Pinseløp dag 3 21.05.2018 21.05.2018 18:53
Louise Oram 1 WC Kongsberg Middle 07.06.2014 08.06.2014 18:19
Jon Aukrust Osmoen 160 Blodslitet - sisterunde 19.10.2019 21.10.2019 17:03
Andreas Polden 6 Scottish 6-days dag 6 03.08.2019 11.08.2019 18:24
Nicole Ragvin 2 Rerun av Jonas, Elias, Anders, Bojan og Rune 07.02.2016 07.02.2016 14:08
Åsmund Aamodt Resell 1 Gromløpet 2014 18.05.2014 18.05.2014 21:48
Øystein Rodem 5 Nattsvermeren 04.04.2014 05.04.2014 21:50
Beat Roth 131 O Morgen #142 07.11.2019 07.11.2019 11:19
Rune Rystad 38 Sirkel-o 24.06.2019 01.07.2019 21:12
Sverre Turter Sandvold 82 Harry Lagert finale 25.10.2019 26.10.2019 14:05
Halvor Saunes 60 Lavangsmarka, Nordland. 12.06.2019 05.08.2019 19:10
Nydalens SK 181 7-70_retning Sandermosen B-Løype 03.09.2019 03.09.2019 21:32
Jon Sletvold 0
Frida Solsrud 0
Øystein Sørensen 77 Læsø 3-dagers dag 3 21.07.2016 21.07.2016 16:23
Vebjørn Tandberg 9 NM Lang H17-18 2013 13.09.2013 13.09.2013 11:35
Einar Tommelstad 22 Kvistkvaset 2019 01.05.2019 01.05.2019 21:06
Ragnar Tonjer 30 Korridor på Puttåsen 07.04.2017 07.04.2017 17:29
Øivind Due Trier 87 Pinseløp 05.06.2017 06.06.2017 01:01
Kasper Ulseth 14 KM staffet 30.08.2015 30.08.2015 20:33
Siri Ulvestad 271 O-Ringen D21E etappe 4 26.07.2019 26.07.2019 14:53
Lars-Christian Unger 83 NSK Romjulscup #1 27.12.2015 27.12.2015 20:31
Magnus Rokne Vågen 4 Oslo City Cup, løp 1 01.04.2014 01.04.2014 21:39
Petter Vangen Lunåsmo 38 Høyøkt mellomdistanse 17.07.2014 17.07.2014 15:46
Elias Wiklund 49 5 Dias de Espania 06.07.2016 11.07.2016 22:58
Ragne Wiklund 5 5 Dias de Espania etp 2 03.07.2016 11.07.2016 22:21
Ada Wulfsberg 5 O-festivalen mellom 26.06.2016 04.07.2016 23:51
Fredrik Wulfsberg 4 Mykletjern 03.11.2015 03.11.2015 10:28
Jørgen Wulfsberg 165 Nm jr. stafett 23.09.2018 23.09.2018 22:50
Anders B. Øksenholt 29 SOW 2014 #2 21.07.2014 21.07.2014 20:20

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Isak Jonsson Camp Uetisk #3 del 2 13.11.2019 Trening 13.11.2019 18:27
Isak Jonsson Camp Uetisk #3 del 1 13.11.2019 Trening 13.11.2019 18:26
Isak Jonsson Camp Uetisk #2 12.11.2019 Trening 12.11.2019 18:55
Isak Jonsson Camp Uetisk #1 12.11.2019 Trening 12.11.2019 18:52
Elias Jonsson Öppen 10mila-träning 09.11.2019 Trening 10.11.2019 22:39
Beat Roth O Morgen #142 07.11.2019 Trening 07.11.2019 11:19
Isak Jonsson Rerun av gammel kurveøkt 03.11.2019 Trening 03.11.2019 15:26
Lukas Liland SFL 2 30.10.2019 Trening 30.10.2019 22:18
Henrik Eijsink Rolig natt-o på sognsvann (nord)vest 30.10.2019 Trening 30.10.2019 20:52
Kornelius Kriszat-Løvfald Harry Lagert finale 25.10.2019 Konkurranse 27.10.2019 16:14
Sverre Turter Sandvold Harry Lagert finale 25.10.2019 Konkurranse 26.10.2019 14:05
Beat Roth Harry Lagerts_Finale 25.10.2019 Konkurranse 26.10.2019 13:44
Anders Nordberg Stopp i Bø 23.10.2019 Trening 24.10.2019 09:20
Elias Jonsson Blodslitet sisterunde 19.10.2019 Konkurranse 23.10.2019 14:23
Elias Jonsson Blodslitet sløyfer 19.10.2019 Konkurranse 23.10.2019 14:17
Vegard Blomseth Johnsen Skumringskampen finale 21.10.2019 Konkurranse 22.10.2019 14:28
Jon Aukrust Osmoen Blodslitet - sisterunde 19.10.2019 Konkurranse 21.10.2019 17:03
Jon Aukrust Osmoen Blodslitet - sløyfer 19.10.2019 Konkurranse 21.10.2019 16:09
Kornelius Kriszat-Løvfald Blodslitet sisterunde 19.10.2019 Konkurranse 20.10.2019 17:08
Kornelius Kriszat-Løvfald Blodslitet sløyfer 19.10.2019 Konkurranse 20.10.2019 15:30
Kornelius Kriszat-Løvfald NM natt 17.10.2019 Konkurranse 20.10.2019 15:11
Elias Jonsson NM natt 17.10.2019 Konkurranse 18.10.2019 09:35
Bojan Blumenstein Poengorientering NIH 17.10.2019 Trening 17.10.2019 16:40
Beat Roth Harry Lagerts_4 16.10.2019 Konkurranse 17.10.2019 11:39
Beat Roth 25manna 12.10.2019 Konkurranse 16.10.2019 16:57
Beat Roth 25manna medeln 13.10.2019 Konkurranse 16.10.2019 16:39
Beat Roth 25manna økt 11.10.2019 Trening 16.10.2019 16:09
Isak Jonsson 25-mannamedlen 13.10.2019 Konkurranse 15.10.2019 09:28
Isak Jonsson 25-manna etp 5 12.10.2019 Konkurranse 15.10.2019 09:12
Kornelius Kriszat-Løvfald 25mannamedeln 13.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 21:40
Jon Aukrust Osmoen 25manna 24. etp 12.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 21:25
Kornelius Kriszat-Løvfald 25manna 7.etp 12.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 21:23
Anders Nordberg 25mannamedeln 13.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 16:09
Anders Nordberg 25manna, 7.etp 12.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 16:02
Elias Jonsson 25mannamedeln 13.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 15:01
Elias Jonsson 25-manna etp. 5 12.10.2019 Konkurranse 14.10.2019 14:45
Bojan Blumenstein 25 manna etp.7 12.10.2019 Konkuranse 13.10.2019 22:16
Beat Roth Harry Lagerts_3 09.10.2019 Konkurranse 10.10.2019 11:38
Beat Roth 50 in 5? 09.10.2019 Trening 10.10.2019 11:19
Beat Roth o morgen #148 09.10.2019 Trening 10.10.2019 11:05
Anders Nordberg Harry Lagert #3 09.10.2019 Konkurranse 10.10.2019 10:55
Kornelius Kriszat-Løvfald Harry Lagert #3 09.10.2019 Konkurranse 10.10.2019 10:41
Beat Roth Hafencity-Sigthseeing-Sprint 02.10.2019 Trening 07.10.2019 22:05
Beat Roth Bli kjent økt- Postuthengnig 30.09.2019 Trening 07.10.2019 22:11
Beat Roth postuthengning staffettøkt 01.10.2019 Trening 07.10.2019 21:37
Beat Roth Partnerøvelse_Ta inn poster 01.10.2019 Trening 07.10.2019 19:30
Beat Roth Hamburg_Sprint 2_del2 02.10.2019 Trening 07.10.2019 19:18
Beat Roth Sprint_2_del1 02.10.2019 Trening 07.10.2019 19:08
Beat Roth Sammlingsmesterskap 03.10.2019 Trening 07.10.2019 19:00
Beat Roth Natt-o-postinntak 03.10.2019 Trening 07.10.2019 18:44

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Jon Aukrust Osmoen Blodslitet - sisterunde 1 Pedro 21.10.2019 23:03
Isak Jonsson 25-mannamedlen 2 Troll2 15.10.2019 20:42
Elias Jonsson NM stafett 1 Jon Gunnar 17.09.2019 21:01
Elias Jonsson Tour de Trondheim langdistanse 1 Pjokken 11.09.2019 10:47
Bojan Blumenstein WOC Long 3 Børge 16.08.2019 12:55
Elias Jonsson Haralds minneløp 1 Halvor 06.08.2019 18:58
Bojan Blumenstein O-Intervaller Kernwald 4 Bojan Blumenstein 17.07.2019 18:51
Beat Roth Langtur 1 Jon Iver 25.06.2019 09:29
Elias Jonsson Dagssamling Hønefoss o-intervall 1 Jon Gunnar 20.06.2019 15:16
Alan Cherry Jukola 1st Leg 1 Sindre 18.06.2019 09:30