Archivio digitale di mappe di Orienteering di Anne Margrethe Hausken Nordberg
|
Accedi
Tutti gli utenti
|
Lingua:
Italiano
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Mostra anteprima della carta
Nascondi anteprima della carta
|
KML
|
Indietro
<< OCC #1 (2016-04-05)
|
OCC #3 (2016-04-19) >>
Kurvelangtur (2016-04-09)
Categoria:
Trening
Nome della mappa:
Sognsvann
Organizzatore:
NSK/Anders
Distanza:
13.52 km
Tempo:
121:40
Media HR:
118
Massimo HR:
128
3D Rerun
Løype hjemmefra på 1:15 000 kurvekart med grønt. Tjue bra strekk og en helsprekk. Så på klokka på 14.post, og tenkte at 71 min dit = da må jeg løpe en ekstra runde til slutt for å få 2 t, så hvorfor kutta jeg fra 4 til 8? Ned mot 15. var jeg mye lenger nede enn jeg trodde da jeg passerte søkket etter 2/3 av strekket.
Ble så irritert på meg selv for å ha slurvet på et vrient skrålistrekk at jeg gikk for piano-terpemetoden: Begynn på ny før det stedet hvor feilen startet, og øv til du får det til. Til høyre for streken var det mye å lese på og det var også planen å bruke dette på første forsøk, men null disiplin da altså.
Første teknikkøkt fra døra denne våren, og det var deilig. Heldig som har så bra terreng og kart hjemmefra. HF snitt/maks 116/128.
Visualizza commenti
Nascondi commenti
(
0
)
Pubblica il nuovo commento
Nome:
Email:
Salva