Archivio digitale di mappe di Orienteering di Vegard Blomseth Johnsen
|
Accedi
Tutti gli utenti
|
Lingua:
Italiano
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Mostra le scelte di percorso
Nascondi le scelte di percorso
|
Mostra anteprima della carta
Nascondi anteprima della carta
|
KML
|
Indietro
<< Sturlanatta (2026-09-22)
Harry Lagert 1 (2026-09-23)
Categoria:
Konkurranse
Nome della mappa:
Sognsvann øst
Organizzatore:
Nydalens SK
Risultati
Distanza:
3.22 km
Tempo:
30:36
Media HR:
123
Massimo HR:
174
Planen er kontrollert løping og lese mye kart. Følger planen innimellom.
1. Difust bortover lia, men får kontakt med skrenter og åpent område. Ser noe som kan være posten, men den hang nok feil. Leter 1 min i området før jeg finner den et godt hakk for langt ned. Blir tatt igjen av Ivar Osmoen som har åpna hardt og kommer akkurat på riktig tidspunkt til å se meg og en liten klynge finne posten.
2. Løper fort for å holde Ivar bak, blant de raskeste.
3. Ivar smyger seg forbi, men nøler litt i siste kneika så jeg er forbi igjen. Bestetid.
4. Dårlig retning ut, men skjønner jeg er i det gule søkket og får retta opp. +20s. Ivar bommer mer, så ser ikke mer til han.
5. Fin retning og får kontroll på småkollene inn mot posten
6. Tenker egentlig rett på, men dårlig retning ut av posten og er plutselig veldig nærme veien. Ca halvminuttet dårligere enn stiene rett på. Helt rundt på veien og stier høyre var også et greit veivalg (bedre enn mitt).
7. Bra, men litt bedre å få mer sti venstre.
8. Har jo egentlig kontroll med hvor jeg klatrer opp, men kommer mellom 2 tydelige koller og tror jeg må være mellom kollene helt på toppen. Sløvt. Går 1 min.
9. Setter beinet mellom noen steiner og får kraftig kakk i leggen. Jævlig vondt og lite annet å gjøre enn å fokusere på å komme seg til bilen før jeg blir for kald. Dritt.
Visualizza commenti
Nascondi commenti
(
0
)
Pubblica il nuovo commento
Nome:
Email:
Salva