Digitalt kartarkiv för Bojan Blumenstein
|
Logga in
Alla användare
|
Språk:
Svenska
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Visa vägval
Dölj vägval
|
Visa översiktskarta
Dölj översiktskarta
|
KML
|
Tillbaka
<< Lørdagskjappen (2024-04-20)
|
Tiomila etp.3 (2024-05-04) >>
Tiomilaøkt med NSK og Tyrving (2024-04-28)
Kategori:
Trening
Sträcka:
7.86 km
Tid:
55:37
Genomsnittlig puls:
156
Maxpuls:
174
3D Rerun
Bra å få en o-teknisk tankevekker før tio. Begynner å rote skikkelig på post 3. Har posten som er lengst nord og litt halvveis kontroll inn i posten. Stopper på skrenten for langt sør og ser ingen post. Tror da at jeg er på de skrentene ved kollen nord for ringen og løper sørover. Skjønner lite da jeg plutselig kommer til stien. Løper nordover igjen og stempler på feil gaflingspost. Skjønner at det er noe som er rart her, men løper bare videre.
Også etter det flere steder hvor jeg ikke er helt på plass med tankene. Merkelig utgang av post 4 og pot 7 for eksempel.
Ved post 12 begynner jeg å skjenne strekken i hamstringen noe og roer litt ned på farta. Får etterhvert ryggen til Helena og Hausken.
Visa kommentarer
Dölj kommentarer
(
0
)
Lägg till kommentar
Namn:
E-post:
Spara