Samlingsmesterskap (13/02/2016)
Category: Konkurranse
Map/area: Stutafjell
Organiser: NSK
Distance: 6.31 km
Time: 48:36
Average HR: 160
Maximum HR: 170
Rakk ikke å få i gang gps-en fra start. Sluttid 50.06 (159/170).

Både kart og løype laget av Oddvar Taksdal fra Ganddal, mens Anders var postutsetter. Kvalitet hele veien.

2: Overrasket da jeg kom opp i det gule langs gule gata, plan skrå sti, men da jeg kom til gjerdet etter myra dro jeg litt venstre for å finne et bedre sted å komme over og det glemte jeg visst da jeg dro enda lenger venstre til den gule gata.

6: Tror det var bra å runde den siste kollen i inngangen.

7: Venstre/høyre skiller nok lite.

12: Plan runde venstre andre del for å unngå grønt, men det gjorde jeg jo ikke. Mye kvist og kvast, og tapte nok 50 sek på å bakse gjennom der.

18: Vurderte inngang fra venstre, men da jeg først var i gang under høyspenten var det bare å fullføre det. Tuete myr i motbakke... Tenkte tilbake på min o-oppvekst i dette brutale terrenget.

20: Bra veivalg, viste det seg.

Bra fornøyd. Samlingsmesterskapet ble bra haussa opp i går kveld, så det føltes bra å dra i land dameklassen. Men et stykke opp til herrejunioreliten.

Show comments (0)
 
Samlingsmesterskap (13/02/2016)