Digitales Orientierungslaufkartenarchiv von Anne Margrethe Hausken Nordberg
|
Anmelden
Alle Benutzer
|
Sprache:
Deutsch
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Übersichtskarte anzeigen
Übersichtskarte verstecken
|
KMZ
|
Zurück
<< O-morgen (ekstraøkt) AOOK rerun (03.02.2016)
|
O-morgen (17.02.2016) >>
Samlingsmesterskap (13.02.2016)
Kategorie:
Konkurranse
Karte/Gebiet:
Stutafjell
Veranstalter:
NSK
Distanz:
6.31 km
Zeit:
48:36
Durchschnittspuls:
160
Maximalpuls:
170
3D Rerun
Rakk ikke å få i gang gps-en fra start. Sluttid 50.06 (159/170).
Både kart og løype laget av Oddvar Taksdal fra Ganddal, mens Anders var postutsetter. Kvalitet hele veien.
2: Overrasket da jeg kom opp i det gule langs gule gata, plan skrå sti, men da jeg kom til gjerdet etter myra dro jeg litt venstre for å finne et bedre sted å komme over og det glemte jeg visst da jeg dro enda lenger venstre til den gule gata.
6: Tror det var bra å runde den siste kollen i inngangen.
7: Venstre/høyre skiller nok lite.
12: Plan runde venstre andre del for å unngå grønt, men det gjorde jeg jo ikke. Mye kvist og kvast, og tapte nok 50 sek på å bakse gjennom der.
18: Vurderte inngang fra venstre, men da jeg først var i gang under høyspenten var det bare å fullføre det. Tuete myr i motbakke... Tenkte tilbake på min o-oppvekst i dette brutale terrenget.
20: Bra veivalg, viste det seg.
Bra fornøyd. Samlingsmesterskapet ble bra haussa opp i går kveld, så det føltes bra å dra i land dameklassen. Men et stykke opp til herrejunioreliten.
Kommentare zeigen
Kommentare verstecken
(
0
)
Kommentar veröffentlichen
Name:
E-Mail:
Speichern