Dijital Orienteering Harita Arsivi : Lukas Liland
|
Giris
Tüm kullanicilar
|
Dil:
Türkçe
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Tüm haritayi göster
Tüm haritayi gizle
|
KML
|
<< Geri
<< Nattsvermeren del 2 (08/04/2016)
|
OCC #2 (12/04/2016) >>
Langtur kurveøkt (10/04/2016)
Kategori:
Trening
Harita/bölge:
Sognsvann nord
Organizasyon:
Nydalens SK
Ülke:
Norge
Disiplin:
Langtur
Mesafe:
13.84 km
Zaman:
112:47
Ortalama kalp atisi:
136
Maximum kalp atisi:
170
3D Rerun
En veldig fin økt. Vi løp 6 stykker i et felt der vi byttet på å dra. Vi traff nesten alt prikkfritt og hadde det veldig gøy i skogen. Mine strekk:
4-5 post: Prøvde å løpe bra på kurs og følge med på vekselvis hvite og grønne partier. Hadde god kontroll og posten var grei å ta når vi kom til kollen rett øst for høydepunktet.
9-10 post: Løp over de to første kollene og hadde god kjøring med dem. Dro ned i et lite dalføre med litt grønt før jeg fulgte en ny kolle og kom til kollen der posten min lå på. Nølte litt på den, for klarte ikke helt å lese terrenget, men kom meg i posten når jeg kom på toppen av den lille kolen før posten.
14-15 post: Holdt høyden til jeg kom til det flate partiet med en bred, men lav rygg. Derfra dro jeg ned i søkket med det grønne, og skjønte hvor jeg var siden det ble flatere der jeg krysset. Deretter traff jeg de utydelige søkkene og kunne dra rett ned i posten.
19-20. post: Dro i sørenden av Svartkulp, opp på kollen og ned i søkket med undervegetasjon, så opp på posten.
Yorumlari göster
Yorumlari gösterme
(
0
)
Yeni yorum gönder
Ad:
E-posta:
Kayit