Archive numérique de cartes d'orientation de Bojan Blumenstein
|
Connexion
Tous les utilisateurs
|
Langue:
Français
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Montrer la vue d'ensemble
Cacher la vue d'ensemble
|
KML
|
Retour
<< O-morgen (17-06-2015)
|
Night Hawk nattøkt (O-Festivalen mellom) (10-08-2015) >>
Langtur Movann (O-festivalen økt) (16-07-2015)
Catégorie:
Trening
Distance:
14.5 km
Temps:
132:06
3D Rerun
Løp sammen med Halvor. Løp foran hver andre poststrekk. Sommerfuglen løp hver for seg. Kneet var bra hele veien!
Til 2 post kom Halvor litt for langt ned. På post 7 var det et nytt hogstfelt i skrålia. Tenkte derfor at jeg allerede var lengre opp og leter etter posten alt for langt nede. Etter sommerfuglen måtte jeg vente litt på Halvor men bortsett fra post 15 gikk det bra for oss begge.
Den største bommen kom kanskje på den siste posten. Kartet mitt løste seg opp da jeg falt i myra på vei til siste post. Derfor tok Halvor over men han hadde ikke helt kontroll og gikk for en parallelfeil. Etter en stund tok jeg kartet til Halvor og vi klarte å lese oss inn igjen.
Totaltsett er jeg fornøyd med økta. Hadde egentlig kontroll nesten hele veien og tok stortsett gode veivalg. Beina føltes også bra og var ikke alt for stive etter Sognsvann Rundt i går.
Avsluttet økta med å bade i Movann. Veldig fin og gøy økt. Deilig å løpe i skogen igjen :-)
Montrer les commentaires
Cacher les commentaires
(
0
)
Poster un nouveau commentaire
Nom:
Courriel:
Enregistrer