Vegard Blomseth Johnsen orienteerumiskaartide digi-kogu
|
Sisene
Kõik kasutajad
|
Keel:
Eesti
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Kuva teevalikud
Peida teevalikud
|
Kuva ülevaatlik kaart
Peida ülevaatlik kaart
|
KMZ
|
Tagasi
<< Midnattsolgaloppen #2 (2025-06-26)
|
Midnattsolgaloppen #4 (2025-06-29) >>
Midnattsolgaloppen #3 (2025-06-28)
Kategooria:
Konkurranse
Kaart/piirkond:
Sørreisa
Ala:
lang
Tulemused
Distants:
12.31 km
Aeg:
67:38
Keskmine pulss:
148
Maksimaalne pulss:
165
3D Rerun
Nok en nydelig langdistanse i kremterreng. Årets MG leverer.
1. Får det plutselig for meg at jeg må ha kommet ut i myra sørøst for posten. Skjønner ikke hva jeg tenkte i ettertid, hadde jo brukt kompasset aktivt underveis. Går 3 min.
2. Etter rufsete start gjør jeg det enkelt med mest mulig stiløping. Taper litt på det og er også forsiktig inn i posten så der tas jeg igjen med 4 min av Aapo Tonder.
3. Gjør det sikkert via det hvite.
4. Ok, men bedre til venstre for vann nr 2 og 3. Aapo runder kolla med hytta til høyre og taper litt på det, men får ryggen min videre mot 4 og 5.
Etter 4 post er det mye god orientering og Aapo stort sett i rygg som hjelper på for å pushe farta. Godt fornøyd med det meste herfra og inn. Liten sving i hogsten på 14 og her ligger det en kar med brukket ankel. Historien sier at han var godt fornøyd siden han rakk å løpe i kremterrenget før han skadet seg. Han får hjelp av andre så jeg løper ganske kjapt videre.
Aapo takker for reisen i mål, men jeg tenker det var god hjelp for meg også å ha han der med sikkerhet mot postene og pushing på farta på langstrekkene.
7:37 bak Hansi. 2-1 så langt i MG.
Kuva kommentaarid
Peida kommentaarid
(
0
)
Lisa kommentaar
Nimi:
E-post:
Salvesta