Digital Orienteering Map Archive for Bojan Blumenstein
|
Log in
All users
|
Language:
English
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Show overview map
Hide overview map
|
KML
|
Back
<< O-morgen Pipenhus (11/05/2016)
|
Skråli Skar (16/05/2016) >>
10mila Etappe 1 (14/05/2016)
Category:
Konkuranse
Map/area:
Falun
Country:
Sweden
Leg:
1
Results
Distance:
15.17 km
Time:
80:07
3D Rerun
Dette gikk ikke helt sånn som jeg hadde tenkt meg det. Etter litt tryning ved starten brukte jeg langstrekket til første post til å komme meg opp til teten. Følte jeg hadde bra kontroll, men burde jo egentlig ha tatt høyre veivalget med en gang. Da jeg nærmere meg posten er jeg i en feil klynge og mister kontrollen. Taper en god del tid og er over 3 min bak på første post.
Fra post 1 til mål løp jeg et bra løp. Desverre kom jeg meg aldri opp til tetgruppa igjen. Selv om man føler seg sprek og orienterer bra, er det vanskelig å komme seg tilbake til tetgruppa når man har 200 mann forran en.
Veldig kjedelig med en slik åpning. Men er fornøyd med at jeg klarte mer eller mindre å holde farta til tetgruppa etter bommen min, og er ikke mer enn 4:14 min bak i mål.
Er i hvert fall klar for revansje på 15 stafetten og ikke minst Jukola!
Show comments
Hide comments
(
0
)
Post new comment
Name:
Email:
Save