Digitalt kartarkiv för Simen Eid Nielsen
|
Logga in
Alla användare
|
Språk:
Svenska
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Visa vägval
Dölj vägval
|
Visa översiktskarta
Dölj översiktskarta
|
KML
|
Tillbaka
<< JK Middle Distance (2023-04-08)
|
Oslo City Cup #2 (2023-04-18) >>
JK Long Distance (2023-04-09)
Kategori:
Konkurranse
Karta/område:
Bigland
Arrangör:
JK
Land:
UK
Distans:
Long
Resultat
Sträcka:
15.53 km
Tid:
126:07
Genomsnittlig puls:
177
Maxpuls:
199
3D Rerun
9 år siden sist! Sliten etter mellom, men hadde karret meg inn i E1 som noen av de siste. Var sliten og ønsket å løpe kortere for å ha litt igjen til stafetten. Fikk ikke lov å bytte klasse av de vennlige 70+ gutta i sekreteriatet "Not in The rules!".
Til tross for lite motivasjon føler jeg at jeg gjør et bra løp til tross, Dårlig veivalg til 4. og er nok litt passiv i starten og jeg sprekker ikke men gjør noen feil på siste biten. 23 post ser jeg ikke helt hva jeg skal løpe til og tolker det som en kolle, det var det ikke.
taper mange sekunder på å ikke være bestemt og nøye på inngang/utgang når det er så mange poster. Kan ikke huske å ha brukt kompass, må vurdere kompass på begge hender tror jeg.
Visa kommentarer
Dölj kommentarer
(
0
)
Lägg till kommentar
Namn:
E-post:
Spara