Arquivo digital de mapas de orientação de Sverre Turter Sandvold
|
Log in
Todos utilizadores
|
Língua:
Português
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Mostrar escolhas de percursos
Esconder escolhas de percursos
|
Mostrar mapa geral
Esconder mapa geral
|
KML
|
Voltar
<< O-langtur (16-05-2020)
|
NM mellom kvalik (11-09-2020) >>
NM Langdistanse (10-09-2020)
Categoria:
Konkurranse
Mapa/Área:
Mostadmarka
Resultados
Distância:
15.88 km
Tempo:
105:21
Pulsação média:
171
Pulsação máxima:
192
3D Rerun
Veldig godt fornøyd med det løpet her. 23 plass og kun 18 min bak! Ble nummer 28 på NM lang i 2015 og hadde som mål å slå det. Husker at jeg var fornøyd den gangen også.
Har prøvd å trene godt i sommer med mål om å prestere på det løpet her. Vet at trønderterreng passer meg bra, og med noen veldig gode dager fysisk de siste ukene, lå alt til rette for en bra dag.
Ting flyter godt ut fra start og finner gode traseer som gjør orienteringen ganske enkel. Litt dårlig veivalg til 7.post. Småbommer litt inn mot passering og mot mål på sisterunden, men stort sett er det veldig bra teknisk.
Kunne kanskje totalt sett løpt 3-4 min fortere med et helt optimalt løp, men tror det her er nær det beste jeg kunne fått til denne dagen.
Mostrar comentários
Esconder comentários
(
0
)
Criar novo comentário
Nome:
Email:
Guardar