Digitales Orientierungslaufkartenarchiv von Beat Roth
|
Anmelden
Alle Benutzer
|
Sprache:
Deutsch
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Routenwahlen zeigen
Routenwahlen verstecken
|
Übersichtskarte anzeigen
Übersichtskarte verstecken
|
KMZ
|
Zurück
<< Taraldrudsprint (11.04.2020)
|
Wang_økt_kurve_vettakollen (18.04.2020) >>
AOOK Kretsøkt (14.04.2020)
Kategorie:
Trening
Karte/Gebiet:
Slengfehøgda
Veranstalter:
Lillomarka ol
Land:
Norge
Distanz:
6.28 km
Zeit:
50:47
Durchschnittspuls:
138
Maximalpuls:
169
Løper som hardøkt
Ikke god nok med retning til første. Derfra bra til og med 8. Til 9 er jeg ikke sikker hvor høy i lian jeg ligger og klatter ennå høyere. Skjønner nå at jeg må ligge lit for høy men kommer da allerede ut på stien (30").
Til 12 er bra. Så dårlig trasee til 13. Burde ha løpt gjennom myra. God fart mot 14 men er veldig sløvt med retningen inn i posten. Koster dyrt og jeg bommer en minut. Men det er ingenting imot det som sker til neste..
Løper bare etter magefølelse ut av posten og skjønner at jeg kommer ut på platåen men har ikke peiling hvor på den jeg står. Korrigerer men klarer meg aldrig å lese inn. Skjønner ikke hvorfor jeg ikke løper ut i søkket for å lese meg inn derfra. Gjør det alt for seint men det tar evigheter til jeg klarer meg å lese inn.
Etter denne bommen føler jeg tydelig at det er ikke konkurranse og alt aggressivitet er borte. Treffer de neste tre postene bra. Siste langstrekk er jeg alt for inkonsekvent (ut av posten og inn i posten).
Kommentare zeigen
Kommentare verstecken
(
0
)
Kommentar veröffentlichen
Name:
E-Mail:
Speichern