Pinseløp Kongsberg, dag 2 (Direkte AL) (2014-06-08)
Categoría: Konkurranse
Mapa/área: Karikollen
Organizador: Kongsberg OL
País: Norge
Disciplina: Lang
Distance: 7.5 km
Time: 60:15
Average HR: 156
Maximum HR: 165
Nr 1/18, tid: 60:14 (-2:47), 9:42min/km

Bra start! Glei godt framover og fant fine traseer nesten fram til 4. post.

Post 4: Dro ikke langt nok utpå før jeg fulgte ryggen ned. Passerte posten og vaset rundt før jeg fant posten. 3:20 bom.

Ble litt stressa av en såpass gedigen bom (kona hadde samme løype i dag også), men det gikk greit til 7. post.

Post 8: Fikk meg en knekk i starten ettersom det ikke var spor av drikkepost annet enn på kartet. Svakt av arrangøren i 25 varmegrader :( Ørska opp bakken og til veien. Var ikke nøyaktig nok der jeg tok av og trodde jeg var en rygg lenger øst oppover. Derav viming før jeg tok meg inn. Ca 1 min tap (pga krabbing opp og ned unødig steinur).

Post 8-mål: Sleit med å komme i forkant og få særlig flyt. Burde nok lagt en mer detaljert plan på langstrekket. Var rimelig sliten de siste postene og løp forbi både post 12. og 14.

Var godt forsynt i mål. Bra styrketrening.
Hide comments (2)
Simen: Bra jobba! slo du kona idag og?
Rune R : Jess! Men den treminuttersbommen stressa livet av meg ;)
Post new comment
Guardar
 
Pinseløp Kongsberg, dag 2 (Direkte AL) (2014-06-08)