RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Tiotest (20/04/2018)
Friday 20 April 2018
Category: Konkurranse
Hvitebjørn
Nattrenn på 10milasamling (13/04/2018)
Friday 13 April 2018
Category: Trening
Mörtsjön
Fra ok til elendig. Må skjerpe meg
10mila-trening (13/04/2018)
Friday 13 April 2018
Category: Trening
Sågen
Tionmilarepet (12/04/2018)
Thursday 12 April 2018
Category: Konkurranse
Nattrening Påskesamling  (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Trening
Onsjø
Fin økt. Bak Elias fra 7.-9.
Tiomilasamling #5 (11/03/2018)
Sunday 11 March 2018
Category: Trening
Tiomilasamling #4 (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Category: Trening
Tiomilasamling #3 (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Category: Trening
Granby
Litt mer snø her, og bittelitt skare. Men ok å løpe, og bra o-teknisk. Løp først av gjengen, så ingen tråkk, bortsett fra p...
O-intervall Torre de Coelheiros 2 (16/02/2018)
Friday 16 February 2018
Category: Trening
O-intervall Torre de Coelheiros 1 (16/02/2018)
Friday 16 February 2018
Category: Trening
O-intervall Torre de Coelheiros 4 (16/02/2018)
Friday 16 February 2018
Category: Trening
O-intervall Torre de Coelheiros 3 (16/02/2018)
Friday 16 February 2018
Category: Trening
Azaruja moment (14/02/2018)
Wednesday 14 February 2018
Category: Trening
Var supernøye med kompasset på kompassløpinga, men kom til høyre alle stedene jeg følte jeg var mest nøye. Må ha nytt kompa...
POM middle (12/02/2018)
Monday 12 February 2018
Category: Konkurranse
POM 2, WRE lang (11/02/2018)
Sunday 11 February 2018
Category: Konkurranse
Camp Stavern #5 (03/02/2018)
Saturday 3 February 2018
Category: Trening
Camp Stavern #4 - samlingsmesterskap (03/02/2018)
Saturday 3 February 2018
Category: Trening
Aske
Håpløst i starten. Taper ca 4 min fram til 2. post. Derfra og inn bra sett bort fra et par steder
Camp stavern #2 (02/02/2018)
Friday 2 February 2018
Category: Trening
O-langtur multiteknikk (24/01/2018)
Wednesday 24 January 2018
Category: Trening
Kanskje 20cm snø
O-intervall (23/01/2018)
Tuesday 23 January 2018
Category: Trening
O-intervaller: Løype G (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
Kevola
O-intervaller: Løype B (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
O-intervaller: Løype E (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
Kevola
O-intervaller: Løype C (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
Kevola
O-intervaller: Løype D (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
Kevola
O-intervaller: Løype F (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
Kevola
O-intervaller : Løype A (20/01/2018)
Saturday 20 January 2018
Category: Trening
Nattkorridor og postplukk (19/01/2018)
Friday 19 January 2018
Category: Trening
O-intervall (19/01/2018)
Friday 19 January 2018
Category: Trening
Kæmp ille bra #5 (13/01/2018)
Saturday 13 January 2018
Category: Trening
Kæmp ille bra #3 (12/01/2018)
Friday 12 January 2018
Category: Trening
Lunde
Kæmp ille dårlig #2 kortdistanse hardøkt (12/01/2018)
Bra start, deretter orienterer jeg til feil post til 6. Dårlig avslutning.
Kæmp ille bra #1 (11/01/2018)
Thursday 11 January 2018
Category: Trening
Kråkerøy
O-morgen Stensrud (03/01/2018)
Wednesday 3 January 2018
Category: Trening
Litt feiltolking av kurver i første korridoren førte til en megabom, men ellers helt greit.