RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

SPRINT (17/06/2014)
Tuesday 17 June 2014
Category: Trening
Frysja
Mandagstrening kurve, koridor og kartfelt (16/06/2014)
Monday 16 June 2014
Category: Trening
Nedre Blanksjø
Midtsommerløpet (15/06/2014)
Sunday 15 June 2014
Category: Konkurranse
Storås, Stokke IL, Norge
Mellomdistanse
Pinseløpet dag 2 (08/06/2014)
Sunday 8 June 2014
Category: Konkurranse
Nedre Lurdalen, Kongsberg orientering, Norge
Langdistanse
Helt perfekt, liten slurv på slutten av løpet når jeg mister konsentrasjonen!
Unionsmatch Individuelt (31/05/2014)
Saturday 31 May 2014
Category: Konkurranse
Noreødegården, OK Moss, Norge
Langdistanse
7-70 (27/05/2014)
Tuesday 27 May 2014
Category: Trening
Skar
Labyrint  (26/05/2014)
Monday 26 May 2014
Category: Trening
Korsvoll Skole
Nydalten (25/05/2014)
Sunday 25 May 2014
Category: Konkurranse
Sandermosen, Nydalen, Norge
Langdistanse
Blanksjø (20/05/2014)
Tuesday 20 May 2014
Category: Trening
Mandagstrening kurve og korridor 19.05.14 (19/05/2014)
Monday 19 May 2014
Category: Trening
Nedre blanksjø
Gromløpet (18/05/2014)
Sunday 18 May 2014
Category: Konkurranse
Lillomarka øst, Lillomarka O-lag, Norge
Langdistanse
KM Sprint (14/05/2014)
Wednesday 14 May 2014
Category: Konkurranse
Solheim, Øst-Marka, Norge
Sprint
Mandagstrening Fellesstart (12/05/2014)
Monday 12 May 2014
Category: Trening
Mandagstrening 13.05.14 (12/05/2014)
Monday 12 May 2014
Category: Konkurranse
Knut Valstads Minneløp 10.05.14 (10/05/2014)
Saturday 10 May 2014
Category: Konkurranse
Skullerudåsen, Oppsal orientering, Norge
Langdistanse
7-70 trening (08/05/2014)
Thursday 8 May 2014
Category: Trening
Langsetløkka